Download/Stream Regi's new album "Voices" here: https://lnk.to/Voices Download/Stream "The Party Is Over REMIXES" here: https://lnk.to/ThePartyIsOverRemixes / https://lnk.to/ThePartyIsOverRemixes2 Regi Facebook: https://www.facebook.com/regi/?fref=ts Twitter: https://twitter.com/Realregi Sem Thomasson Facebook: https://www.facebook.com/sem.thomasson Twitter: https://twitter.com/semthomasson Follow Mostiko for more music: Facebook: https://www.facebook.com/mostiko Spotify: https://play.spotify.com/user/mostiko/playlist/36OyhHxITSseeCWdCzwhvI Twitter: https://twitter.com/mostikomusic Instagram: https://www.instagram.com/mostikomusic/ The Belgian Godfather of Dance ‘Regi’ has delivered a killer track once again. Teaming up with the very talented Sem Thomasson and the vocal of LX, he delivered "The Party Is Over”. Yet the party isn’t quite over yet! The video clip of Regi’s newest single with Sem Thomasson, ‘The party is over’, is unseen. You witness a party of ‘off their rockers’ partying without inhibition. Drinking vodka through a funnel, dancing in lingerie, kissing each other, a quickie on the toilet, absolutely crazy. This video clip gives us a glimpse into the future when the Regi generation has retired.
| Taille: | 180 cm |
| Poids: | 125 kg |
| Ethnie: | Européenne |
| Couleur de peau: | Blanc |
| Couleur des yeux: | Bleus |
| Pointure: | 44 |
| Poitrine: | 131 |
| Tour de taille: | 134 cm |
| Hanches: | 138 cm |
| Couleurs de cheveux: | Blonds |
| Longueur de cheveux: | Courts |
| Type de cheveux: | - |
| Taille de robe (EU): | - |
| Langues: | Français, Néerlandais, Anglais, Espagnol, Allemand |
Aucune expérience.
Vous devez être connecté pour accèder au CV du candidat.